اخلاق کاری : مهمترین رکن هر شرکت داشتن اخلاقی نمونه در کار و رفتار مناسب در قبال مشتریان است . ایما مفتخر است که با داشتن این رکن مهم به یکی از مهمترین وطایف خود عمل کرده است .

وقت شناسی : وقت شما با ارزش است و ما برای آن ارزش قائلیم ، به همین منطوز راههای ارتباط با خود را افزایش داده ایم و در تمامی حالات سعی خواهد شد در کمترین زمان ممکن نیاز شما را برآورده سازیم .

شفاف سازی : یکی از اصول و ارکان اصلی ایماست . شما در تمام مراحل کار ، شاهد پیشرفت پروژه ی خود خواهید بود و نظرات شما در هر مرحله اثرگذار بر نتیجه ی پروژه خواهد بود .

کیفیت ممتاز : تیم طراحی ایما با استفاده از جدیدترین و ایمن ترین تکنولوژی های روز دنیا ، بالاترین کیفیت ممکن را برای خدمات خود فراهم کرده است . نمونه کارهای ما در بخش های مختلف گواه این مطلب میباشد .

قیمت مناسب : عدم وجود قیمت های کاذب و کیفیت بالای پروژه های انجام شده در ایما احساس رضایت را در مشتری به وجود می آورد . حتما قبل از سپردن پروژه ی خود به ما از قیمت و کیفیت همکاران ما در این حوزه مطلع شوید .

پشتیبانی ویژه : مهمترین بخش یک پروژه پشتیبانی آن است که در ایما به این بخش توجه ویژه ای شده است . پشتیبانی از طریق تلفن ، ایمیل ، گفتگوی آنلاین ، ارسال تیکت و پشتیبانی حضوری از جمله مزیت های برتر گروه ایما است .

توجه و ارسال پینشهادات : بعد از تحویل پروژه شما تنها نخواهید ماند ، ایما همواره با ارسال بهترین پیشنهاد برای پروژه ی شما ، همواره شما را در بین بهترین ها نگه میدارد .